Nevybrali jste si správnou vejšku, ale chcete si užívat studentských slev?

Výběr vysoké školy, a v podstatě celého vašeho směřování v životě, a to hned po maturitě, je velká výzva pro každého z nás. To, že se to někomu nepovede na první dobrou, je úplně přirozená věc, takže z toho nemusíte být smutní.

Stále můžete čas, který vám najednou vznikl, využít smysluplně a naučit se u toho výborně anglicky v pomaturitním studiu angličtiny. Chcete vědět více? Tak čtěte dále a dozvíte se, jak se přihlásit.

Jak si zachovat mladá studentská léta?

Pokud po prvním semestru na vysoké škole zjistíte, že to není to pravé ořechové, nevěšte hlavu. Nutně to ještě neznamená, že musíte hned otevřít portály s nabídkami práce a započít hledání vaší životní kariéry. Mýlíte se, jedinou zbývající možností, jak se vyhnout pádu do pracovního života, není úřad práce, nýbrž to může být právě pomaturitní studium angličtiny.

Jak si udržet status studenta?

Z pomaturitního studia vám plyne hned několik výhod, avšak ta největší je status studenta, který pomaturitnímu studiu jazyka ze zákona náleží. Pokud se stihnete přihlásit do konce roku, máte na status studenta nárok. To znamená, že se budete moct užívat i nadále výhod studentských slev.

Dalším pozitivem je, že u nás dostanete ISIC zdarma. ISIC je jediný celosvětově uznávaný doklad, který dokládá tvůj status studenta a tím pádem například slevu na jízdné a další produkty. Tato asociace funguje na světovém trhu již více než 65 let.

Druhý jazyk zdarma

Nemalou výhodou našeho pomaturitního studia angličtiny v Jazykové škole PELICAN Brno je, že poskytujeme kurz druhého jazyka zdarma, a to nejen pro tebe, ale ještě pro jednoho dalšího člověka. To může být kamarád, sestra nebo klidně i babička!

Tento druhý student bude mít kurz také zdarma. Můžete si u nás vybrat kurzy jako japonština, ruština, španělština, němčina a další. Tento kurz bude probíhat jednou týdně po dobu 90 minut.

Díky našemu pomaturitnímu studiu se budete moci připravovat na složení státní jazykové zkoušky na úrovni B2 nebo C1, případně na školní zkoušku úrovně B1. Ptáte se, k čemu je taková zkouška dobrá? První výhodou je, že je vždy v rámci jazykových kurzů dobré někam směřovat.

Pokud budete vědět, že máte nějaký důvod, proč do kurzů pravidelně docházet, proč v hodinách dávat pozor a pečlivě se připravovat na výuku, angličtina vám půjde od ruky. Dále je také fakt, že v dnešní době je boj na trhu práce velmi nemilosrdný, a proto mít úspěšně složenou uznávanou zkoušku z angličtiny v životopise je určitě velké plus.

Není nutné, abyste se na vysoké škole, která vám nevyhovuje, drželi zuby nehty. Až když už se studentská léta blíží ke konci, člověk zjišťuje, že se není kam hnát, a že jeden rok studia je spíše ku prospěchu než na škodu. Za půl roku to můžete prostě zkusit zase!

Pokud máte ještě stále nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonem, e-mailem, anebo se prostě zastavte u nás v Jazykové škole PELICAN v centru Brna na Lidické 9.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Nebyla jsem to já, říká žena, která trpěla poporodní depresí

Mateřství je v hlavách lidí zafixováno jako nejkrásnější období života ženy. Toto očekávání může být pro mnohé problém, a to zejména tehdy, pokud se...

Přechod a menopauza jsou zbytečné strašáky mnoha žen

V důsledku hormonálních změn dochází v tomto období života ženy k nárůstu řady onemocnění. "V období přechodu se ženy například začínají vyrovnávat mužům v...

Zajímavé šperky v děsivých filmech

Herečky ve filmech mají zajímavé outfity, ať jsou celkově sladěné a sedělí ke scéně. Aby bylo všechno dokonalé, nechybí ani šperky. Objevují se nejen...

Demence má různé projevy. Jaký je její průběh a jak jej zpomalit?

Demence je skupina duševních poruch, při kterých dochází k podstatnému úbytku kognitivních (poznávacích) funkcí, zejména v souvislosti s pamětí a intelektem. Jedná se o...

Počet lidí s depresemi a úzkostmi roste, problém jsou i sebevraždy

Slovo zdraví se mezi lidmi skloňuje poměrně často. Ne každému však hned napadne, že o skutečném a úplném zdraví nemůžeme mluvit bez zdraví duševního. Ve...